צלצלו עכשיו
052-8620393

דלק מסוקים Coolpower 30%

דלק מסוקים Coolpower 30%דלק מסוקים Coolpower 30%

  דלק למסוקי שלט רחוק Coolpower 30%. מיוצר על ידי יצרן דלקי העילית מורגן פיול - Morgan Fuel.
  מכיל גלון אחד (3.78 ליטר) של דלק למסוקי שלט רחוק 30% ניטרו.

  דלק המסוקים של חברת מורגן פיול מוכר בעולם כדלק מעולה בעל איכויות גבוהות, המתוכנן לשמירה על אורך חיי מנוע המסוק שלך ומספק ביצועים קיצוניים גם בתנאים של טיסת 3D אגרסיבית.

  דלק המסוקים Coolpower 30% של מורגן פיול מכיל 30% ניטרו בריכוז של 99.7% והשאר מתאנול וחומרי סיכה המאפשרים שימון אחיד למיסבים ושאר רכיבי מנוע הניטרו במסוק שלך, לקבלת כוח גדול יותר בפחות חיכוך.
  הדלק מיועד להטסת מסוקים תחרותית והטסת 3D. דלק מסוקים בפורמולה סינטטית מלאה לקבלת ביצועי מנוע קיצוניים תוך כדי שמירת אורך חיי המנוע.

  דלק הטיסנים והמסוקים של Morgan Fuel מכיל חומר מונע הקצפה, למניעת בועות אויר בתוך מיכל הדלק ובמערכת היניקה. טכנולוגייה יחודית זו מאפשרת עבודה חלקה של המנוע גם בתנאי רעידות קיצוניים ומספק זמינות מיידית של כוח מהמנוע בכל זוית טיסה.בנוסף כל תערובות הדלק לטיסנים, מסוקים ומכוניות שלט רחוק של Morgan Fuel כוללות חומרים מעכבי חלודה, חומרים נוגדי חמצון, ודטרגנטים לשמירה על פנים מנוע נקי לאורך זמן.

  הוראות זהירות לשימוש בדלק בבלוג הטיסנאות טיסן.

  CoolPower 30% Remote control Heli fuel gallon
  1 Gallon (3.78 liter) of CoolPower 30% Nitromethane Remote control Heli Nitro fuel.
  Mixture: 30% Nitromethane, Anti-oxidants and detergents.
  Warning: Includes Nitromethane and Methanol. Highly flammable! Keep away from eyes, may cause blindness. Use in ventilated areas only.

not_available.gif